cam atat poate acest domn "Cara marfa tu cu 300 RON, stai ca te raportez și aici cu discuția asta ca să o cari marfa tu in portbagaj la Dacie. O zi buna"
Cam atât puteți și voi la firma voastră sa cereți sa vi se ducă 2t cu 300 RON și apoi sa spuneți la ...Повече »transportatori ca să va dea 600 RON ca să duceți voi marfa. Nu va este rușine, nesimțiților, stați la casele voastre, luați-vă căruțe, și transportați ce aveți de transportat, vreți ca transportatorul sa pună peste limite de greutate? Cine plătește amenzile. Stai frumos în banca ta dacă vrei sa lucrezi, respecta și vei fi respectat
Можете да давате оценки само на фирми, с които сте взаимодействали в Cargopedia
IRENEDANA SPEDITION TRANSPORT SRL (Fani Claudiu Moraru) отговори на 9 ноември 2021, 18:16:
Cam atât puteți și voi la firma voastră sa cereți sa vi se ducă 2t cu 300 RON și apoi sa spuneți la ...Повече »transportatori ca să va dea 600 RON ca să duceți voi marfa. Nu va este rușine, nesimțiților, stați la casele voastre, luați-vă căruțe, și transportați ce aveți de transportat, vreți ca transportatorul sa pună peste limite de greutate? Cine plătește amenzile. Stai frumos în banca ta dacă vrei sa lucrezi, respecta și vei fi respectat